1 Competition Day
01-Oct-2022
02-Oct-2022
2 Competition Day
08-Oct-2022
09-Oct-2022
3 Competition Day
15-Oct-2022
16-Oct-2022
4 Competition Day
22-Oct-2022
23-Oct-2022
5 Competition Day
29-Oct-2022
30-Oct-2022
6 Competition Day
05-Nov-2022
06-Nov-2022
7 Competition Day
12-Nov-2022
13-Nov-2022
8 Competition Day
19-Nov-2022
20-Nov-2022
9 Competition Day
26-Nov-2022
27-Nov-2022
10 Competition Day
03-Dec-2022
04-Dec-2022
11 Competition Day
10-Dec-2022
11-Dec-2022
12 Competition Day
17-Dec-2022
13 Competition Day
22-Dec-2022
23-Dec-2022
14 Competition Day
07-Jan-2023
15 Competition Day
14-Jan-2023
15-Jan-2023
1 Competition Day |
01-Oct-2022 |
||||||
ASPIS PILAS |
|
0-0 |
|
APONA ANAGIIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
0-1 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
3-1 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
1-2 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
2-0 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
02-Oct-2022 |
P.O. ORMIDEIAS |
|
0-1 |
|
KOURIS ERIMIS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
2-0 |
|
APEP PITSILIAS | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
0-1 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
2 Competition Day |
08-Oct-2022 |
ETHNIKOS LATSION |
|
0-2 |
|
ASIL LISIS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
3-0 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
2-0 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
0-1 |
|
AEP POLEMIDION | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
APEP PITSILIAS |
|
3-1 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
1-0 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
1-0 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
09-Oct-2022 |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
0-1 |
|
ASPIS PILAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
3 Competition Day |
15-Oct-2022 |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
2-2 |
|
APEP PITSILIAS | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
1-1 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
2-2 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
4-1 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
1-0 |
|
APONA ANAGIIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
2-2 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
3-0 |
|
KOURIS ERIMIS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
16-Oct-2022 |
P.O. ORMIDEIAS |
|
3-1 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
4 Competition Day |
22-Oct-2022 |
APEP PITSILIAS |
|
2-1 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
ETHNIKOS LATSION |
|
0-1 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
0-1 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
1-0 |
|
KOURIS ERIMIS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
1-1 |
|
ASIL LISIS | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
2-1 |
|
AEP POLEMIDION | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
0-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
23-Oct-2022 |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
2-0 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
5 Competition Day |
29-Oct-2022 |
ASIL LISIS |
|
2-1 |
|
APONA ANAGIIAS | ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
4-3 |
|
ASPIS PILAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ |
|
More |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
1-2 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
2-0 |
|
APEP PITSILIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
3-2 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
1-1 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
1-3 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
30-Oct-2022 |
P.O. ORMIDEIAS |
|
3-1 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
6 Competition Day |
05-Nov-2022 |
ETHNIKOS LATSION |
|
2-2 |
|
KOURIS ERIMIS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
2-2 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
1-4 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
3-0 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
2-1 |
|
AEP POLEMIDION | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
2-2 |
|
APEP PITSILIAS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
4-1 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
06-Nov-2022 |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
0-2 |
|
ASIL LISIS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
7 Competition Day |
12-Nov-2022 |
APEP PITSILIAS |
|
1-4 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
2-0 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
2-1 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
0-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
0-1 |
|
APONA ANAGIIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
6-0 |
|
ASPIS PILAS | ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
0-2 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
13-Nov-2022 |
P.O. ORMIDEIAS |
|
1-2 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
8 Competition Day |
19-Nov-2022 |
AEP POLEMIDION |
|
2-0 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
0-2 |
|
ASIL LISIS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
4-3 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
0-3 |
|
KOURIS ERIMIS | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
1-0 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
2-0 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
0-2 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
20-Nov-2022 |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
2-0 |
|
APEP PITSILIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
9 Competition Day |
26-Nov-2022 |
APEP PITSILIAS |
|
3-0 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
1-1 |
|
ASPIS PILAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
2-3 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ETHNIKOS LATSION |
|
2-4 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
1-1 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
1-0 |
|
APONA ANAGIIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
27-Nov-2022 |
ASIL LISIS |
|
2-1 |
|
AEP POLEMIDION | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
P.O. ORMIDEIAS |
|
1-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
10 Competition Day |
03-Dec-2022 |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
0-0 |
|
KOURIS ERIMIS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
1-3 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
0-3 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
4-4 |
|
APEP PITSILIAS | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
2-1 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
0-2 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
0-1 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
04-Dec-2022 |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
1-2 |
|
ASIL LISIS | ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ |
|
More |
11 Competition Day |
10-Dec-2022 |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
3-1 |
|
AEP POLEMIDION | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
ETHNIKOS LATSION |
|
0-0 |
|
APONA ANAGIIAS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
0-1 |
|
ASPIS PILAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
3-2 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
APEP PITSILIAS |
|
0-1 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
0-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
11-Dec-2022 |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
3-2 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
P.O. ORMIDEIAS |
|
1-1 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
12 Competition Day |
17-Dec-2022 |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
2-2 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
6-1 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
1-0 |
|
APEP PITSILIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
3-0 |
|
KOURIS ERIMIS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
4-1 |
|
P.O. ORMIDEIAS | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
2-4 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
2-0 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
1-0 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
13 Competition Day |
22-Dec-2022 |
KOURIS ERIMIS |
|
0-1 |
|
AEP POLEMIDION | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ |
|
More |
P.O. ORMIDEIAS |
|
1-0 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ |
|
More |
APEP PITSILIAS |
|
0-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
ETHNIKOS LATSION |
|
1-4 |
|
ASPIS PILAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
2-0 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
0-2 |
|
APONA ANAGIIAS | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
23-Dec-2022 |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
1-1 |
|
ASIL LISIS | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
2-0 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
14 Competition Day |
07-Jan-2023 |
IRAKLIS GEROLAKKOU |
|
5-0 |
|
ELIA LITHRODONTA | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
ENAD POLIS CHRISOCHOUS |
|
2-1 |
|
APONA ANAGIIAS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ |
|
More |
E. N. THOI LAKATAMIAS |
|
0-0 |
|
KOURIS ERIMIS | ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ |
|
More |
P.O. ORMIDEIAS |
|
3-1 |
|
CHALKANORAS IDALIOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ |
|
More |
AEP POLEMIDION |
|
3-1 |
|
APEP PITSILIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ |
|
More |
ASIL LISIS |
|
3-3 |
|
ETHNIKOS ASSIAS | Γ.Σ.Ζ. |
|
More |
ASPIS PILAS |
|
0-2 |
|
DIGENIS AKRITAS MORFOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
APEA AKROTIRIOU |
|
1-0 |
|
ETHNIKOS LATSION | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ |
|
More |
15 Competition Day |
14-Jan-2023 |
APEP PITSILIAS |
|
14:30 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
ETHNIKOS ASSIAS |
|
2-1 |
|
P.O. ORMIDEIAS | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |
CHALKANORAS IDALIOU |
|
1-2 |
|
ENAD POLIS CHRISOCHOUS | ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ |
|
More |
KOURIS ERIMIS |
|
0-1 |
|
ASIL LISIS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ |
|
More |
ETHNIKOS LATSION |
|
1-0 |
|
AEP POLEMIDION | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ |
|
More |
APONA ANAGIIAS |
|
0-1 |
|
IRAKLIS GEROLAKKOU | ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ |
|
More |
ELIA LITHRODONTA |
|
14:30 |
|
ASPIS PILAS | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
15-Jan-2023 |
ELIA LITHRODONTA |
|
1-6 |
|
ASPIS PILAS | ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ |
|
More |
APEP PITSILIAS |
|
3-1 |
|
E. N. THOI LAKATAMIAS | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ |
|
More |
DIGENIS AKRITAS MORFOU |
|
2-1 |
|
APEA AKROTIRIOU | ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
|
More |